جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی و دانلود کتاب سامرا (جدید)

اطلاعات بیشتر

کتاب سامراء

 یکی از دستورات مهم مکتب اهل بیت علیهم السلام، لزوم معرفت و شناخت شیعیان نسبت به امامان به ویژه امام زمان علیه السلام است.

با این رویکرد، موقعیت بی نظیر حرم عسکریین علیهما السلام و سرداب مطهر و منزل حضرت مهدی علیه السلام در شهر سامراء برای شیعیان فوق العاده قابل توجه و استفاده است.

به طور معمول شناخت و آگاهی عموم شیعیان نسبت به سامراء، امامین عسکریین، سرداب مطهر و وجود مقدس امام زمان علیه السلام تا حد مطلوب فاصله دارد.

کتاب سامراء تلاش دارد از این انتساب و علقه مکانی، جهت ایجاد معرفت و توجه نسبت به این بزرگواران به ویژه امام زمان علیه السلام و بخصوص برای زائران سامراء مقدسه استفاده نموده و پاسخگوی سؤالات و راهنمای خیل زائران این بقعه مقدسه باشد.

کاری از مؤسسه موعود ثقلین

مقدمه کتاب سامرا

از دستورات مهم اسلام و مکتب اهل بیت ، لزوم معرفت و شناخت شیعیان نسبت به امامان به ویژه امام زمان است. با این رویکرد موقعیت بی نظیر حرم عسکریین و سرداب مطهر و منزل حضرت مهدی در شهر سامراء برای شیعیان فوق العاده قابل توجه و استفاده است.

به طور معمول شناخت و آگاهی عموم شیعیان نسبت به سامراء، امامین عسکریین ، سرداب مطهر و وجود مقدس امام زمان تا حد مطلوب فاصله دارد.

کتاب سامراء تلاش دارد از این انتساب و علقه مکانی جهت ایجاد معرفت و توجه نسبت به این بزرگواران به ویژه امام زمان و به صورت ویژه تر برای زائران سامراء مقدسه استفاده نموده و پاسخگوی سؤالات و راهنمای خیل زائران این بقعه قدسه باشد.

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس‌اپ
تلگرام

کتاب‌های بیشتر

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اطلاع‌رسانی
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها